Kurumsal

Markanız için stratejinizi belirler, size özel çekimlerle sıra dışı içerikler üretiriz.

Kurumsal

Kaliteli İçerik, Başarılı Bir Plan

Merhaba!

Bu site dijital bir arkadaşlığın başlangıcı olabilir! Neden mi? Çünkü Türkiye’nin ilk 7/24 içerik üreten ajansı İçerik Planı’nın dünyasıyla tanışmak üzeresiniz.

İçerik Planı ekipleri neler yapar, nasıl çalışır, kimlere hizmet verir bunları bi’ öğrenmek lazım derseniz; merak edilenleri yanıtladığımız tanıtım videomuzu izleyebilirsiniz.

Tanışmak dileğiyle, iyi seyirler!

Sıkça Sorulan Sorular

 • Sosyal medya iceriklerimizde stok görsel kullanmak istemiyoruz. Her ay, bize özel fotoğraf/video çekimi yapabilir misiniz?
  Elbette. Alanında profesyonel, her işinde kreatif bir fikirle karşınıza çıkacak ve hızlı hareket etmeyi seven ekibimizin deadline’a ne kadar sadık olduklarını siz de göreceksiniz. Hayalinizdeki çekimlere İçerik Planı ekibiyle erişebilirsiniz.
 • Sosyal medya hesabım/hesaplarımız için desteğe ihtiyacım var. Sadece danışmanlık hizmeti alabilir miyim?
  Elbette. Sosyal medya danışmanlık hizmeti veren ekibimiz ikiye ayrılmaktadır. Global ve lokal marka & Celebrity/Influencer sahip iki farklı ekibimiz yer almaktadır. Uzun yıllar bu alanda kendini geliştiren, deneyimli ekiplerimiz sayesinde gerçek ihtiyaçlarınızın belirlemesini sağlıyoruz. Hizmet verdiğimiz tüm markaların/isimlerin zarar görme olasılığını minimuma indirirken, alabilecekleri maksimum fayda için bu stratejiye sadık kalıyoruz.
 • Son dakika planlar değişti! Acil ihtiyacımızda, hızlıca sosyal medya içeriği ya da prodüksiyon hizmeti alabilir miyiz?
  En sevdiğimiz şey! Size özel içerik üretmemiz için ihtiyacımız olan süre, inanamayacaksınız ama sadece 3 gün! Üstelik hafta içi ya da hafta sonu bizimle iletişime​ geçmeniz de süreyi etkilemiyor. Çünkü bir gözümüz hep web sitede.
 • Minimum kaç aylık sözleşme imzalamak zorundayız? Deneme fırsatımız var mı?
  İçerik Planı eşi benzeri görülmeyen bir hizmet anlayışına sahip! Dilerseniz 1 ay, dilerseniz de 12 ay birlikte çalışabiliriz. Böylece hem hizmet kalitemizi deneyimlemiş, hem de gerçekten birbirini seven iki ekip haline geliyoruz. Önceden imzalanan sözleşmeler sebebi ile 12 ay birlikte ilerlemek zorunda hissetmiyorsunuz.
 • Sadece video içeriği satın alabilir miyim?
  Evet, sosyal medya hesaplarınızda yepyeni ve benzersiz bir dünya yaratmak için size özel tasarlanan konseptlerde video hizmeti alabilirsiniz. Böylece hem hayallerinize hem de bütçenize uymayan stok videolarla tekrara düşmek yerine, hesaplarınızda hayalinizdeki içerikleri elde edebilirsiniz.
 • Sosyal medya hesaplarımıza özel animasyon üretebilir misiniz?
  Elbette, sosyal medya hesaplarınızda dilediğiniz içeriği animasyon halinde sizlere sunabiliriz. Referans işlerimiz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
 • Sosyal medya danışmanının görevleri nelerdir? Ne tür hizmetler verir?
  Ürün, hizmet ya da şirketinizin sosyal medya varlıklarını yönetiyor, Markanızın ya da isminizin (Celebrity/Influencer) bilinirliğini artırmak için olası hedef kitlenize ulaşmanız için strateji belirliyor, Kitlenize uygun kişilere erişmek üzerine planlama yapıyor, Şirketin dijital pazarlama, CRM ve iletişim stratejileri ile uyumlu sosyal medyada görünmesini sağlıyor, Sürekli müşteri elde etmeye yönelik faaliyetlerde bulunuyor, Kullanıcıların istek, talep ve şikayetlerine kulak vererek​ iletişim stratejisi oluşturuyor, Sürekli olarak sosyal medya için yapılan faaliyetlerin raporlamasını ve analizini yapıyor, Sosyal medyada yapılan içerik paylaşımlarının ne kadar yarar sağladığı hakkında bilgi edinmek için verileri inceliyor, Eksik ya da değişmesi gereken yönlerinizi analiz ediyor, Yeni bir strateji planlayarak ...
 • Stok görsel ve video kullanıyor musunuz?
  Hem evet, hem de hayır. Evet, çünkü prodüksiyon ekibimiz deneyimlerini daha ileriye taşımak için herhangi bir marka ya da Celebrity/Influencer işbirliği olmaksızın 50’ye yakın ülkede sürekli çekim gerçekleştiriyor. Dahası pek çok ürünü, hizmeti de daha önceden çekmiş olabiliyorlar. Anlaşmamız dahilinde; uygun görülen içerik türlerini sizlerin beğenisine sunuyor, onayınız doğrultusunda dilediğiniz kadar fotoğraf karesini ya da video içeriğini sizlere rezerve ediyoruz. Böylece yine size özel ve çok daha hızlı görsel dünyanızı tamamlamış oluyoruz! Hayır, çünkü biz herkese aynı fotoğrafları ve videoları satmıyoruz. Her bir sosyal medya hesabı için gerekli özeni göstermek ve farklılık yaratmayı hedefliyoruz.
 • İsmimin duyulmasını istemiyorum. Gizlilik sözleşmesi dahilinde hizmet alabilir miyim?
  Elbette, bu süreci gizlilikle (gizlilik sözleşmesi) yönetmek istemeniz ve referans işlerimiz de duyurmamızı istememeniz durumunda anlayışla karşılıyor ve sözleşme sunuyoruz.