İçerik Ajansı Çalışma Süreci

İçerik Ajansı Çalışma Süreci

İçindekiler

  • Her şey araştırmayla başlar. Öncelikle markanızı, sektörünüzü ve hedef kitlenizi araştırmamız doğru fikirleri edinmemiz gerekir. Araştırma süreci içerik üretirken yol gösterir ve doğru bir metin kurgusu yapabilmemizi sağlar.
  • Hedef kitle araştırması bu sürecin önemli aşamalarından biridir. Markanızın veya ürünlerinizin hitap ettiği hedef kitleyi yaş, cinsiyet, lokasyon, ilgi alanları gibi farklı kırılımlara göre analiz eder. İçerik ajansı olarak verdiğimiz hizmette, ürettiğimiz içeriklerin doğrudan hedefe ulaşmasını önemsiyoruz bu yüzden sağlam bir araştırma sürecinden sonra işe başlıyoruz.
  • Tüm bu süreçlerde marka ile sürekli bir işbirliği söz konusudur. İçerik başlıklarını, kurgusunu ve üslubu belirlerken sizinle koordine bir biçimde çalışıyoruz. Yaptığımız işle ilgili detaylı ve kapsamlı bir bilgi akışı sağlıyor ve fikirlerinize danışıyoruz. Marka ile ajans arasındaki bilgi alışverişi içerik pazarlama ajansı olarak sağladığımız hizmette önemli bir yere sahiptir.
  • İçerikleri büyük bir titizlikle, sürekli kontrollerle üretiyoruz. Özgün, kaliteli ve akıcı içerikler üretme prensibine sahibiz. Araştırma sürecinde edindiğimiz verilerle markanızın anlatısını benzersiz kılacak ve kaliteli bilgi akışı sağlayacak içerikler üretiyoruz.
  • Gerek markanız gerekse hedef kitleniz tarafından yapılan geri dönüşler içerik ajansı olarak sağladığımız hizmet için son derece önemlidir. Bu geri dönüşleri değerlendirerek veriler elde ediyoruz. Daha sonra bu verileri daha iyi ve etkili içerikler üretmek için kullanıyoruz.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin