KSS Ajansı

İçindekiler

Her dönemin yaygın ve kabul edilmiş bir paradigması vardır. Günümüzde bu paradigmanın değerler üzerinden inşa edildiğini söyleyebiliriz. Toplumsal değerlere, sosyal adalete ve çevreye önem veren firmalar günümüzde itibar kazanıyor. Bu değerleri önemsemeyen kurumların hızlı bir şekilde itibar kaybettiğini ve bu itibar kaybının müşteri, kâr kayıplarıyla sonuçlandığını görmek mümkün. Dolayısıyla KSS danışmanlığı olmadan kısa süreli başarılar elde etmek kolay olsa da markayı müşteri nezdinde kalıcı ve sempatik bir hâle getirmek oldukça zor.

Ünlü yönetim bilimci ve yazar Peter F. Drucker “Geçtiğimiz 40-50 yılda ekonomik faktörler dominanttı, bundan sonraki 20-30 yılda ise sosyal faktörler dominant olacaktır” diyerek KSS ajansı hizmetlerinin önemini ifade etmiştir.

Günümüzde, başarılı iş süreçleri üç kâr hanesi olarak bilinen sosyal, çevresel ve finansal başarıları elde etmekle tanımlanmaktadır. Başka bir ifadeyle, firmalar toplumdan kazandıklarını topluma geri vermekle sorumlu olarak kabul edilmektedir. 1980’li yıllarda gündeme gelmeye başlayan sosyal sorumluluk uygulamaları günümüzde marka başarısının ayrılmaz bir parçası hâline gelmiştir.

Markanıza iyi ve itibarlı bir yer kazandırmak hiç zor değil. Bunun için sadece doğru adımları atmanız ve doğru konularda hassasiyetinizi göstermeniz gerekir. Doğru adımları atmak ise KSS danışmanlığı alanında kapsamlı ve nitelikli bir hizmet alarak mümkün. Firmamız tarafından sağlanan kss ajansı hizmetlerinden yararlanarak markanızı doğru yerde konumlandırabilir, müşterilerinizin ve kamuoyunun nezdinde sarsılmaz bir imaja sahip olabilirsiniz.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin