SEO

İçindekiler

Google reklamları dijital pazarlama danışmanlığı kapsamında büyük bir öneme sahip olmakla birlikte, Google’ın markanız açısından tek önemli reklam faaliyetleri değildir. Google Ads ile anlık ve iyi sonuçlar yakalamak mümkündür fakat bunun sürekliliği SEO çalışmalarına bağlıdır. Ne kadar bilinirseniz markanızın tercih edilme olasılığı o kadar artacaktır.

SEO (Search Engine Optimisation – Arama Motoru Optimizasyonu) arama dizinindeki sıralamanızı iyileştirmek adına yapılan çalışmaları kapsar. Google başta olmak üzere arama motorlarının temel işlevi, kullanıcılara yaptıkları terimler ile ilgili nitelikli ve kaliteli sonuçlar sunabilmektir. Başka bir şekilde ifade etmek gerekirse; hizmet verdiğiniz sektörle ilgili terimlerde arama yapan bir kullanıcının sitenize ulaşabilmesi gerekir. Bunun için dijital pazarlama ajansı olarak sağladığımız SEO hizmetinden faydalanabilirsiniz.

SEO hizmeti kapsamında siteniz için nitelikli, bilgilendirici içerikler üreterek, İç ve Dış SEO çalışmalarıyla sitenizin sektörünüz ile ilgili terimlerde görünür olmasını sağlıyoruz.

Arama motoru optimizasyonunun dijital pazarlamanın önemli ve kritik bir parçası olduğunu unutmamanız gerekir. Dijital pazarlama danışmanlığı hizmetimizde, nitelikli bir optimizasyon çalışması yaparak görünürlüğünüzü ve tercih edilebilirliğinizi arttırıyoruz.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin