Sosyal Medya Videoları

Sosyal Medya Videoları

İçindekiler

Sosyal medya kanallarının yaygınlaşması videolara olan ilgiyi arttırdı. Hatta bunun sosyal medya kullanıcıları tarafından oluşturulmuş bir talep olduğunu bile söylemek mümkün. Öyle ki, daha önce videoya yer vermeyen platformlar bile son zamanlarda video paylaşımları için özel opsiyonlar geliştirdi. Sosyal medya kullanıcıları üzerinde yapılan araştırmalar da video içeriklerin diğerlerine göre daha çok dikkat çektiğini gösteriyor. Dolayısıyla sosyal medyada etkili olmak için video prodüksiyon hizmeti almanızda fayda var.
Facebook, Instagram gibi sosyal medya platformlarında videolar ile daha çok ilgi çekebilir ve markanızı akılda kalıcı hâle getirebilirsiniz. Fakat bunun için dikkat edilmesi gereken belli hususlar var.

  • Video ölçüleri paylaşım yapılacak platforma uygun olmalı.
  • Kullanıcılar videoyu izlemeye ilk 3 saniye içinde karar verirler. Dolayısıyla videonun etkili bir girişinin olması gerekir.
  • Video görsel açıdan dikkat çekici ve benzersiz olmalı.
  • Efektlerin, yazının ve görsel ögelerin iyi kurgulanması gerekir. Yazılar kolay okunabilecek şekilde konumlandırılmalıdır.

Tarafımızca verilen video prodüksiyon ajansı hizmetinden faydalanarak markanızı öne çıkaracak ve dikkat çekecek videolar hazırlayabilirsiniz. Bizi diğer ajanslardan ayıran bir nokta var; hazırladığımız videolarda stok görsel ve video kullanmıyoruz! Dolayısıyla sadece firmanıza özgü görseller üreterek ve çekimler yaparak video prodüksiyon hizmeti veriyoruz. Benzersiz videolarla sosyal medyada dikkat çekmek için bize ulaşabilirsiniz.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin