Nasıl Çalışır?

icerik-plani-nasil-calisir

Nasıl Çalışır?

Sosyal Medya Ajansı

İçerik Planı; yaratıcı sosyal medya içerikleri üretir, stok görsel ve video yerine size özel prodüksiyon hizmetleri sunar.

Nasıl Çalışır?

İçerik Planımı Planla

Sosyal medya stratejinizi birlikte oluşturmak ve mükemmel içerikler üretmemiz için bize kendinizden bahsedin. Sıfır revize gelmesi için hızlıca işe koyulalım!

Nasıl Çalışır?

Görsel Dünyamı Tamamla

Dijital kimliğinizi tamamlayacak olan karelerde neler görmek istediğinizden bahsedin. Sizi yeterince anladığımızdan emin olacağımız brif’i de aldık mı, bu iş tamamdır! Eh, o zaman profesyonel fotoğraf çekimleri ya da çizimler başlasın!

Nasıl Çalışır?

Videolarımı Hazırla

Milyonlarca hesabın arasından sıyrılmanızı sağlayacak videolar üretmemiz için beklentilerinizden bahsedin. Birlikte çekim planımızı çıkaralım ve içerik üretmeye başlayım.

Nasıl Çalışır?

Kaliteli İçerik, Başarılı Bir Plan

İçerik Planı online/offline olarak çalışan ekipleri sayesinde sosyal medya içerik planlaması, görsel ve video ihtiyaçlarınız için profesyonel hizmet sunar.

Stok görseller ve videolar yerine; markanıza özel konseptle çekimleri gerçekleştiriyoruz. Hayalinizdeki görsel dünyayı ve sosyal medya stratejinizi içeriklerinize yansıtarak, sosyal medya hesaplarınıza yepyeni bir dünya kazandırıyoruz.

Kısacası; İçerik Planı markanıza ya da Celebrity/Influencer hesaplarınıza profesyonel ve online olarak hizmet verir,hızlıca aksiyon alır ve size özel planlama ile binlerce içerik üretir.

Siz de İçerik Planı’nda yer alan hizmet türleri arasından kurumsal/kişisel kullanım ihtiyaçlarınıza ve stratejinize uygun bir alternatifi seçerek hızlıca aksiyon almak, hesaplarınızda hayallerinizdeki gibi farkındalık yaratmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • İçerik Planı nedir?
  Markalar ve Celebrity/Infleuncer hesapları için stratejik içerik planlaması ve sadece sosyal medya özelinde prodüksiyon hizmeti sunuyoruz.
 • Sadece sosyal medya için mi destek alabilirim?
  Evet, İçerik Planı sadece sosyal medya yani, son kullanıcı ile iletişim halinde olduğunuz hesaplarınız için profesyonel hizmet verir. Çünkü bu alanda minimum 6 yıllık deneyimli kişilerden oluşan muhteşem ekibimizle, en iyi bildiğimiz işi yapmaya kararlıyız ve geçmiş yıllarda aldığımız ödüllere yenilerini eklemeyi hedefliyoruz.
 • Son dakika planlar değişti! Acil ihtiyacımızda, hızlıca sosyal medya içeriği ya da prodüksiyon hizmeti alabilir miyiz?
  En sevdiğimiz şey! Size özel içerik üretmemiz için ihtiyacımız olan süre, inanamayacaksınız ama sadece 3 gün! Üstelik hafta içi ya da hafta sonu bizimle iletişime​ geçmeniz de süreyi etkilemiyor. Çünkü bir gözümüz hep web sitede.
 • İsmimin duyulmasını istemiyorum. Gizlilik sözleşmesi dahilinde hizmet alabilir miyim?
  Elbette, bu süreci gizlilikle (gizlilik sözleşmesi) yönetmek istemeniz ve referans işlerimiz de duyurmamızı istememeniz durumunda anlayışla karşılıyor ve sözleşme sunuyoruz.
 • Ne tür hizmetler veriyorsunuz?
  Dilerseniz haftalık ya da aylık sosyal medya içerikleri alabilirsiniz, dilerseniz de sadece fotoğraf ve video hizmeti alabilirsiniz. Hizmet sürecini ve detaylarını belirlemek sizin elinizde!
 • Sadece sosyal medya içeriği satın alabilir miyim?
  Evet, sadece sosyal medya hesaplarınız için içerik metni ve görsel tasarım şeklinde (içerik planı) hizmet satın alabilirsiniz.
 • Minimum kaç aylık sözleşme imzalamak zorundayız? Deneme fırsatımız var mı?
  İçerik Planı eşi benzeri görülmeyen bir hizmet anlayışına sahip! Dilerseniz 1 ay, dilerseniz de 12 ay birlikte çalışabiliriz. Böylece hem hizmet kalitemizi deneyimlemiş, hem de gerçekten birbirini seven iki ekip haline geliyoruz. Önceden imzalanan sözleşmeler sebebi ile 12 ay birlikte ilerlemek zorunda hissetmiyorsunuz.